Alışveriş Diğer Herşey Diğer

Toptan Şeffaf Şemsiye,www.toptans.net

0 TL
İstanbul / Bayrampaşa / Yıldırım mah.

İlan No2008419
TürüDiğer
İlan Tarihi04.10.2017
DurumuSıfır
Toptans Net
İstanbul / Bayrampaşa
Üyelik Tarihi: 01.08.2017
cepCep:05064711989

ilandelisi.com aracı niteliğinde bir site olup, sorumluluk ilan sahibine aittir.


Aniden bastıran yağmurlu havaların baş kurtarıcısıdır Toptan şeffaf şemsiyeler.

Yağmurlu günlerde en büyük kurtarıcımız olan Toptan Ucuz Şemsiyeler Şeffaf yapısı sayesinde yağmurun tadını çıkartırken aynı zamanda korunmanıza yardımcı olacak.

Dışarıda gezerken çoğumuz yağmurun şiddetinden ötürü keyifsizlik yaşıyoruz, önemli bir görüşmeye giderken saçımız ıslak bir şekilde gitmek istemeyiz.

Pahalı fiyatlarla satın almış olduğumuz büyük şemsiyeleri ise yer kaplamasından ötürü yanımızda taşımak istemeyiz, işte tam bu sırada yardımınıza yetişen bir şemsiye mevcuttur.

Hem oldukça uygun fiyatı olan hem de bizi aniden yağmurdan koruyacak bir üründen çok bir kurtarıcıdırToptan Şeffaf Şemsiyeler.

Dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz hatta gerekirse kullandıktan sonra çöpe atabileceğiniz Toptan Ucuz Şeffaf Şemsiyeler sizin kurtarıcınız olmaya geliyor.

Promosyon olarak tanıtımlarınızda, maçlarda, konserlerde ve davetlerde davetlilerinize dağıtabileceğinizToptan Şeffaf Şemsiyeler en uygun fiyatlarla www.toptans.net te satışa sunulmuştur.

Büyük meydanlarda, sokak aralarında, bijuteri ve dükkanlarda dilediğiniz her yerde 3 liraya alıp 5 liraya rahatlıkla satabileceğiniz Toptan Şeffaf Şemsiyelerin bir çok renk seçeneği mevcuttur.

Ani başlayan yağmurlarda yoldan geçen insanlar daha pahalı bir şemsiyeye tonlarca para vermektense ucuz ama kaliteli olan Toptan Şeffaf Şemsiyeye tercih edecektir.

Kullanımı gayet kolay ve pratik olan Toptan Şeffaf Şemsiyeler ile sonbahar ve ilkbahar yağmurlarında asla ıslanmayacaksınız.

Toptan Şeffaf Şemsiye ve diğer Toptan Şemsiyeler için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

 

Toptan Şemsiye

 

  • Satışlarımız Toptandır..
     SiPARiŞ & DESTEK

    0212 535 19 10 Çalışma Saatlerimiz

    EMAİL: toptansfirsat@gmail.com

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin
ilandelisi.com ilan platformu IOS ve ANDROID CİHAZINIZA İNDİRİN