Alışveriş Bilgisayar Çevre Birimleri Moden & Ağ ADSL Modem

sıfır hiç kullanılmamış tüm aksesuarlarıyla birlikte zyxel modem

60 TL
İstanbul / Şişli / Meşrutiyet mah.

İlan No2008430
TürüÇevre Birimleri
TürüModen & Ağ
TürüADSL Modem
İlan Tarihi23.10.2017
DurumuSıfır
Ümit Karslıoğlu
İstanbul / Şişli
Üyelik Tarihi: 22.10.2017
cepCep:05382384170

ilandelisi.com aracı niteliğinde bir site olup, sorumluluk ilan sahibine aittir.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 
Yüksek Hızlı Internet Erişimi 
ZyXEL P-660W serisi mevcut bakır hatlar üzerinden yüksek hızlı ADSL, ADSL2 ve ADSL2+ arabirimleri ile uyumlu, hepsi bir arada ekonomik bir router?dır. 12Mbps (ADSL2) ve 24Mbps?e (ADSL2+) varan hız seviyesi ile P-660W serisi, geleneksel ADSL ağ geçitlerine göre daha yüksek veri transferi oranları ve daha iyi bant genişliği sunar. Aynı zamanda daha yüksek hız ve daha uzak mesafeler için RE ADSL (Reach-Extended ADSL) desteği de verir. Muhteşem performans ve yüksek seviyede uyumluluk özellikleri ile P-660W serisi, günümüz iletişim ihtiyaçları ve geleceğin birleşik hizmetleri arasındaki köprü görevini tam anlamıyla yerine getirebilmektedir. 
Sağlam Firewall Güvenliği 
ICSA sertifikalı ZyNOS işletim sistemi P-660W serisi ile, sınıfının en iyisi güvenlik duvarı performansı ve sağlam güvenlik sağlıyor. Stateful Packet Inspection, DoS (Denial of Service, Hizmet Reddi) ve DDoS özellikleri üzerine kurulan Güvenlik Duvarı, sanal korsanlara, ağ hırsızlarına ve diğer zararlı tehditlere karşı birinci savunma hattını oluşturmaktadır. 
Medya Bant Genişliği Yönetimi 
P-660W serisi ağ yöneticilerinin ağ kaynakları dağıtmalarını ve Quality of Service (QoS, Hizmet Kalitesi) garantilemelerini sağlar. MBM (Medya Bant Aralığı Yönetimi) fonksiyonu ortam hizmetlerini önceliklendirir; bir sistemi VoIP, video izleme, video konferans veya MP3 uygulamaları gibi belirli ihtiyaçlara göre düzenleyerek güncel işlemlerdeki verimlilik ve etkinliği yükseltir. 
WDS

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin
ilandelisi.com ilan platformu IOS ve ANDROID CİHAZINIZA İNDİRİN