Hizmet Bayilik

Realty TR Franchising

40.000 TL
İzmir / Konak / Etiler mah.

İlan No2007158
İlan Tarihi12.07.2017
Muzaffer Dönmez
İzmir / Konak
Üyelik Tarihi: 12.07.2017
cepCep:05425610316

ilandelisi.com aracı niteliğinde bir site olup, sorumluluk ilan sahibine aittir.


DÜNYANIN EN VERİMLİ "GAYRİMENKUL FRANCHİSE SİSTEMİ"İLE   TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

Hazırsanız;  gayrimenkul sektörünün ezber bozan markası Realty-TR, sizleri Dünyanın anahtarını elinizde bulunduracağınız franchise sistemine davet ediyor.

Peki gelenekselleşmiş franchise sistemi nedir ve size neler sunuyor?

Buna karşılık Realty-TR franchise sisteminin avantajları neler neden %100 başarı vaadediyor?

 

İşletme Sistemi Franchise Nedir?

Çok basit bir tanımla, bu tür *Franchise sitemi "Garantili Gelir ve Başarı "şeklinde tanımlanabilir. Oteller, restoranlar, perakende satış mağazaları, kiralama ve danışmanlık hizmetleri de bu tanım içerisinde yer alır.

Şehirlerinizde birçok başarılı global franchise sistemlerinden alışveriş yapar ve hizmet alırsınız. **Franchisee ve ***Franchisor mevcut sistemlerinde  sadece ürün, servis ve marka alanında değil, bir bütün olarak işletme sistemi içerisinde ,

pazarlama ve üretimle ilgili tüm faaliyetlerde beraber  yer alırlar.*Franchising / Franchise :Bir ürün veya hizmetin imtiyaz hakkına sahip tarafın, belirli bir süre şart ve sınırlamalar dahilinde işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin bilgi ve destek sağlamak sureti ile,

imtiyaz hakkını ticari işler yürütmek üzere ikinci tarafa verdiği imtiyazdan doğan, uzun dönemli ve sürekli bir iş ilişkilerinin bütünüdür.

 **Franchisee kimdir : Doğrudan veya dolaylı bir malı bedel karşılığında Franchisorun ticari adını ve/veya hizmet markasını, iş görme ve teknik yöntemlerini, sistemini ve diğer sınai ve/veya fikri mülkiye haklarını kullanma hak ve zorunluluğunu, taraflar arasında bu amaçla yapılan yazılı "Franchise Anlaşması" süresi ve kapsamı içinde devamlı olarak alacağı ticari ve teknik destek ile üstlenir.

**Franchisor kimdir : Ürüne, hizmete veya bilgi birikimine ve bunlara ait denenmiş, kalitesi kanıtlanmış ve başarılı bir markaya, isme sahip ve bunların satış dağıtım veya işletme hakkını belirli bir bedel karşılığı veren taraftır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Franchise Sistemini Yakından Tanıyalım!

Var olduğu her sektörde  diğer sistemlere kıyasla İşletme sistemi Franchiseın başarısı daha öndedir.

"İşletme Sistemi Franchise" (Business Format Franchising) sözleşmesinde yer alan 4 temel unsur vardır:

        •      -Franchisor sahip olduğu bir markanın ve sistemin kullanılması için belli bir süreliğine  Franchiseeye izin verir.

        •      -Franchisor, Franchisee üzerinde, sözleşme süresince davam eden bir denetime sahiptir.

        •      - Sözleşme süresi boyunca Franchisor, Franchiseeyi sistemine dahil eder ve bölgesinde başarılı olması için hizmetlerde  bulunur.

        •      -Bu imtiyaza karşılık, bedelin ödeme şekli olan "Royalty" miktarı periyodik ödemeler şeklinde tespit edilir.

 

 

 

 

 

REALTY-TR KİMDİR ?

 

Realty-TR  on yılı aşkın süre yürütülen AR_GE çalışmaları sonucunda dünyanın en çok tercih edilen Franchising sistemi olan "İşletme Sistemi Franchising" sitemini gayrimenkul sektörüyle buluşturan Ülkemizin Tek %100 yerli sermeye ile kurulmuş global bir markadır.

Dünyanın Para Transfer devi Western Union iştirakli olan Markanın kurucusu Fatih ELİBOL, sektöründeki tecrübesi ve kanıtlanmış global başarısı ile dünyanın beş kıtasında hizmet vermeyi sağlayan, globali yerele, yereli globale sunan sistemi ile Realty-TRın dünyanın en verimli gayrimenkul franchise sitemi olarak kabul edilmesini sağlamıştır.

 

Realty-TRın bu başarısı 2015-2016 yılı itibarı ile "Avrupa Birliği Tüm Tüketicileri Koruma Derneği" tarafından Gayrimenkul sektöründe "İlk Tavsiye Edilen Altın Marka" olarak tescillenerek ve 2017-2018 döneminde de tek aday olarak gösterilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         REALTY-TR  FRANCHİSİNG SİSTEMİ

 

DUAYENLERDEN SAHADA BİREBİR EĞİTİM İLE BÖLGEDE  %100 BAŞARI                                     

Dünyanın ulaşılması en zor değeri tecrübe ve bilgidir. Doğru bilgi ve yaşanarak elde edilmiş 20 yılı aşan tecrübeyle uluslararası gayrimenkul sektöründe var olan markamızın kurucusu ile birlikte bire bir uygulamalı eğitime hazır mısınız?

Sıfırdan ofis yönetimi, saha çalışmaları ve hatta satış kapatma işlemlerini Realty-TR kurucusu Fatih ELİBOL ile birlikte gerçekleştireceksiniz. Genel Merkezde 3 gün sürecek olan eğitiminizde Teorik eğitimleri, harita mühendisleri ve gayrimenkul değerleme uzmanları eşliğinde alacaksınız.

Aldığınız eğitimlerle müşterilerinize en doğru ve kaliteli şekilde hizmet verirken, markanız ile beraber sağlam adımlarla Gayrimenkul sektöründe ilerleyeceksiniz.

Realty-TR Akademi tarafından size sunulan periyodik eğitimlerle kendinizi geliştirirken farkınızı hissettireceksiniz

Birinci etapta Genel Merkezde alacağınız pratik ve teorik eğitimlerin ardından ofisinizin kurulumuyla birlikte bölgenize yönledirilecek uzman eğitim ekibi ile birlikte üç gün sürecek bire bir saha eğitimi ile  başarıyı garanti altına alacaksınız.

Yıl boyu ger

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin
ilandelisi.com ilan platformu IOS ve ANDROID CİHAZINIZA İNDİRİN