Alışveriş Diğer Herşey Diğer

Poşet Ağzı Kapatma Makinesi+BANT TOPTAN PERAKENDE

21 .50 TL
İstanbul / Esenler / Menderes mah.

İlan No2006949
TürüDiğer
İlan Tarihi15.06.2017
DurumuSıfır
Ersin Ergunonline
İstanbul / Esenler
Üyelik Tarihi: 10.06.2017
cepCep:05466944555

ilandelisi.com aracı niteliğinde bir site olup, sorumluluk ilan sahibine aittir.


Poşet bantlama makinesi, aktif pazarın yeni gözdesi olmaya aday. Bakkallar, marketler, şarküteriler, kuruyemişçiler, baharatçılar, bakliyat satanlar, pastaneler, şekerlemeciler, catering firmaları, kebapçılar (bir çoğu paket servis salatalarını poşet içine koyar), sebze meyva üreticileri, balıkçılar, açık ürün satanlar, firmaların muhasebe departmanları ve daha niceleri sizi bekliyor. Ayrıca kırtasiyelere ve poşet satan kuruluşlara toptan mal verme imkanı...

Poşet ağzı bantlama makinesi yan resimde görüldüğü gibidir. Kasası metaldir. Ölçüleri: 15 cm yükseklik, 7 cm en, 22 cm boy"dur. Karton kutusunda satılmaktadır. Yanında bir adet bandı da hediye olarak vermekteyiz. Ayrıca her kutuda bir adet de kullanım klavuzu bulunmaktadır.

İhtiyaç sahiplerini hem zamandan, hem de masraftan kurtaran poşet ağzı bantlama makinesi, hep aynı ürünlerin kısır döngüsünde kalmış aktif pazarlamacıların yeni gözdesi olacak. İşte size aradığınız o yeni ürün...

NASIL KULLANILIR?

 Gösterimizi demir külçelerle yapıyor ve poşetin içine yaklaşık 3 kg civarında ağırlık koyuyoruz. İçi doldurulmuş olan poşetin ağzını büküyoruz (alt resim).

Ağzını bükmüş olduğumuz poşeti makinanın ağzından içeriye doğru itiyoruz.

 Eğer isterseniz poşetin ağzındaki fazla bölümü makinenin yanındaki bıçak vasıtasıyla tıraşlamak da mümkün.

İşte hepsi bu kadar. Ne poşetin ağzını düğümleme derdi, ne de düğüm atılacak diye poşetin yarısını boşa harcama masrafı hepsi hepsi 1 saniyede poşetleme işlemi tamamlanmıştır. Bu ürün sayesinde artık poşet kapatmak zevk haline gelecek. Ürün kırtasiyelerde satılan normal şeffaf selobantla da çalışır ve sağlam bir kapanma sağlar.

 
 
 
TOPLU ALIMLARDA FİYAT ALINIZ
ALIM ADETİNİZE GÖRE FİYATTA İSKONTO YAPILIR
0212 562 63 64
0546 694 45 55
0543 977 51 93
ANLAŞMALI KARGOMUZ (SÜRAT KARGO) İLE İNDİRİMLİ OLARAK GÖNDERİM YAPILIR
KAPI ÖDEMELİ (TAHSİLATLI GÖNDERİ) YAPILIR
 
Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin
ilandelisi.com ilan platformu IOS ve ANDROID CİHAZINIZA İNDİRİN