Alışveriş Elektronik Metal Dedektörü

MİNELAB GPX 4500 -- ARENA DEDEKTÖR

3.300 $
İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy mah.

İlan No2007998
TürüMetal Dedektörü
İlan Tarihi02.08.2017
DurumuSıfır
Arena Dedektör
İstanbul / Şişli
Üyelik Tarihi: 02.08.2017
cepCep:05436796968

ilandelisi.com aracı niteliğinde bir site olup, sorumluluk ilan sahibine aittir.


 İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ 

İSTANBUL MERKEZ OFİS

0212 275 94 94 ---- 0543 679 69 68 ---- 0530 037 44 07 ---- bilgi@arenadedektor.com

 

ÜRÜNÜ İSTEDİĞİNİZ ADRESE GÖNDERELİM KAPINIZDA TESLİM ALIRKEN ÖDEMEYİ YAPIN !!!

TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI

SATIN ALDIĞINIZ TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO

 

DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

 

GPX 4500, yeni eklenen özellikleri ile define aramayı bugüne kadar olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Yeni SETA Teknolojisi sayesinde; daha sessiz, parazitlere karşı daha korumalı ve kullanımı gerçek bir zevk. Daha önce elinize dedektör almamış olsanız dahi, GPX4500 sizi, otomatik ve tanımlı fonksiyonları ile bir anda dedektör eksperi yapar. 

Daha sessiz eşik vızıltısı, daha keskin hedef sinyalleri, geliştirilmiş ayrım ve daha fazlası. GPX 4500 en iyi ve en derin neticeyi verir. 

Yeni GPX 4500 Özellikleri 

Yeni Timings (Zamanlamalar) - GPX 4000 kullanıcıları, dedektörlerinin performanslarını her türlü zor toprak koşulunda maksimuma çıkarmak için, farklı Timing (Zamanlamalara) sahip olmanın değerini çok iyi anladılar. İşte GPX4500’ de en zor toprak koşulları için geliştirilen 2 yeni zamanlama (Timings) daha var. Enhance ve Sharp. 

Enhance; Sensitive Smooth zamanlamasına benzemekle beraber daha derin arama yapabilmekte, ufak ve büyük hedeflerde daha keskin sinyaller alınmasını sağlamaktadır. 

Sharp ise daha sessiz topraklarda en güçlü ve etkili toprak zamanlamasını sağlar. Ayrıca çok derinden gelen zayıf sinyalleri de kuvvetlendirir ve belirginleştirir. 

Önceden programlanmış arama modları ile telaşa gerek yok. GPX 4500 önceden programlanmış arama modları ile bir düğmeye basarak aramaya başlamanızı sağlar. Genel (General), Derin (Deep), Özel (Custom) modlarının yanında özel teknolojiler programlanmış 4 yeni arama modu daha eklenmiştir. Yüksek mineral (Hi Mineral), Yüksek Çerçöp (Hi rash), Patika (Patch) ve Test A modu. 

Yeni Fonksiyonlar


 Nötr topraklarda GB (Zemin Balansı) kapatma: Normal ve özel zemin balans fonksiyonunun yanında, cihazın zemin balans yapması gerekmeyen mineralsiz topraklarda GB off (Zemin Balans Kapalı) fonksiyonu ile ekstra derin arama. Bu modda, kum ve kilde çok başarılı sonuçlar alınır. 
 Ekran ışığı: Gündüz ve gece ekranı rahat görebilmeniz için. 
 Stabilizer: Bu fonksiyon kullanıcıya eşik vızıltısı üzerinde tam bir kontrol sağlar. Mineralsiz topraklarda, stabilizer’in ayarını arttırmanız, derinden gelen zayıf sinyalleri belirgin hale getirecektir. Mineralli ve gürültülü topraklarda ise ayarı düşürmeniz daha sabit bir eşik vızıltısı sağlayacaktır. 
 Hedef Sesi (Target Volume). 

Garanti: 2 yıl.

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin
ilandelisi.com ilan platformu IOS ve ANDROID CİHAZINIZA İNDİRİN