Hizmet Bilgisayar & Bilgi İşlem

KÜÇÜK ORTA VE BÜYÜK YAZILIMLAR KİŞİSEL VE YA KURUMSAL

5.000 TL
İstanbul / Maltepe / Altıntepe mah.

İlan No2007147
İlan Tarihi07.07.2017
Ahmet Galiponline
İstanbul / Maltepe
Üyelik Tarihi: 07.07.2017
cepCep:05428431101

ilandelisi.com aracı niteliğinde bir site olup, sorumluluk ilan sahibine aittir.


MERHABA , İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA BULUNMAKTAYIZ,

UZMANLIK ALANLARIMIZ ; YAPAY ZEKA ,E-TİCARET MODÜLLERİ, SOSYAL AĞ , GOOGLE SEO ve SEM, 3D TASARIM ve MOBİL APLİKASYONLARDIR.

 

NASIL ÇALIŞIYORUZ : 

YAZILAN BÜTÜN KODLAR EKİBİMİZ TARAFINDAN , PROJELER İLERİDE GELİŞTİRİLMEK ÜZERE DİNAMİK OLARAK YAZILIR,YANİ İLERİDE BİR GÜNCELLEME İSTEDİĞİNİZDE DAHA İLERİYE YÖNELİK ÇALIŞMALAR YAPILACAK GİBİ TASARLANIR.


EĞER DİLERSENİZ, PROJEYE, SADECE SİZE AİT OLACAK BİR PANEL YAZILIR VE PROJENİN BİTİMİNDEN SONRAKİ BÜTÜN İŞLEMLER VE KONTROL SİZE AİT OLACAK ŞEKİLDE SİTENİZİ YÖNETEBİLİRSİNİZ.

PROJENİZ W3 STANDARTLARINDA YAZILIR, BÜTÜN KODLARA FONKSİYONLARI ANLATAN SATIRLAR EKLENİR (PROJEYE DAHA SONRA MÜDAHALE ETMEK İSTEYEN YAZILIMCI ARKADAŞLARIN FONKSİYONLARI VE KODLARI ANLAMALARI İÇİN) VE GOOGLE 

SEO UYUMLU OLACAK ŞEKİLDE SONLANDIRILIR VE BÜTÜN KODLAR ÇALIŞIR DURUMDA TESTLERİ TAMAMLANDIKTAN SONRA SİZE TESLİM EDİLİR

UZMAN TASARIM EKİBİMİZ İSE, PROJENİN GÖRSELLERİ VE WEB / MOBİL’DE NASIL GÖRÜNECEĞİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARINI SİZİNLE BİRLİKTE TAMAMLARLAR VE BÖYLECE GÖRÜNÜM VE İŞLEVSELLİK OLARAK PROJE İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE TAMAMLANIR.

YAZILIM VE TASARIM EKİBİMİZ, AYNI ZAMANDA SEKTÖRDE SİTENİZİN NASIL GÖRÜNMESİ GEREKTİĞİ, KULLANICI ALIŞKANLIKLARI, GOOGLE’DA DAHA ÜST SIRALARA ÇIKMAK İÇİN HANGİ YOLLARIN TAKİP EDİLMESİ GEREKTİĞİ GİBİ FİKİRLERLE DE SİZLERİ SÜREKLİ BİLGİLENDİRECEKLERDİR. ÇÜNKÜ GENELLİKLE BU TARZ PROJELERDE KULLANICILARIN 

PROJEYİ DAHA İYİ ANLAYABİLMELERİ İÇİN (MÜŞTERİLERİNİZİN) KULLANICI DENEYİMLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK PROJELERİ TAMAMLAMAK DAHA DOĞRU OLACAKTIR

PROJE YAPIM AŞAMASINA ALINDIĞI ANDAN İTİBAREN SİZE BİR ADRES VERİLİR. BU ADRESE BAĞLANARAK SADECE SİZİN GÖREBİLECEĞİNİZ BİR PLATFORMDA, PROJE YAPIM AŞAMASINDAYKEN BAŞTAN SONA İZLEYEBİLECEKSİNİZ.

YUKARIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİ ÇALIŞMA MANTIĞIMIZ SİZE UYGUN GÖRÜNÜYORSA , BİZE ULAŞIN SİZE EN UYGUN YAZILIM İÇİN ÇALIŞALIM. 

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin
ilandelisi.com ilan platformu IOS ve ANDROID CİHAZINIZA İNDİRİN