Alışveriş Kitap & Dergi Roman

Berber

15 TL
Muğla / Bodrum / Akçaalan mah.

İlan No2006800
TürüRoman
İlan Tarihi03.06.2017
DurumuSıfır
Fatih Ülgen
Muğla / Bodrum
Üyelik Tarihi: 03.06.2017

ilandelisi.com aracı niteliğinde bir site olup, sorumluluk ilan sahibine aittir.


Milli Şahlanış ve İtibar Partisi il başkanını, gecenin geç bir vaktinde metresinin evinden çıkıp arabasına binerken vurdum. Çok soğuktu, ayaz vardı; o yüzden sokaklar tamamen ıssızdı. Eski yüzlü, btb kaplı apartmanın karşısındaki köşede ağzımdan buharlar çıkartarak dikilip bekledim. Paltomun cebindeki eldivenli ellerim bile donuyordu. İki buçuk gibi dışarı çıktı. İri yarı biriydi, apartmanın önünde görülmesin diye bir arka sokağa park ettiği arabasına doğru yürürken o ağır bedeni dengesini bulmakta zorlanıyordu. Belki geçirdiği işret gecesinin etkisindendi, bilemiyorum.


Tuhaf havalar, bitmeyen cinayetler, bombalar, geçip gitmeyen bulutlar... Meryemin dikiş izleri, bankadaki memur, Zeki Mürenin şoförü, gri pardösülü M. ile Hamle ve İstikrar Partisinden N., merkezden açılan telefon. Meserret Berberhanesindeki adam. Yüzüklü parmaklar... Herkesin bir başkası olduğu acayip memleketin
onu gelmeyen kışı...


Berber, bir katilin hikâyesi, uzun bir kıyametin, karanlık bir kuytunun... Tayfun Pirselimoğlundan ustaca yazılmış bir muamma, bir kara roman.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 252

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: İletişim Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 252

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

ISBN: 9789750520907

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin
ilandelisi.com ilan platformu IOS ve ANDROID CİHAZINIZA İNDİRİN