Hayvanlar Alemi Aksesuarlar Balık Ekipman

Aqua Magic HW-502 Dış Filtre

75 TL
İstanbul / Kağıthane / 75. yıl mah.

İlan No2006185
TürüBalık
TürüEkipman
İlan Tarihi18.05.2017
DurumuSıfır
Sait Tünal
İstanbul / Kağıthane
Üyelik Tarihi: 07.06.2016

ilandelisi.com aracı niteliğinde bir site olup, sorumluluk ilan sahibine aittir.


Aqua Magic HW-502 Dış Filtre

 

?Tatlı su ve deniz akvaryumlarına uygundur.
?Kolay kurulum ve kullanım özelliği
?Şık tasarım
?Dahili Pompa

 

Teknik Özellikler

Voltage: 220-240V/50Hz

Power: 5W

Out Put: 320L/H

H-Max: 0.75m

 

Ürün Ölçüleri:

Yükseklik:26 Cm

Çap: 14.5

Kullanma Klavuzu

1. Dört kopçayı açın.Dört kopçanın gövdeden ayrıldığına emin olun.

2. Bir elinizle gövdeyi tutarak diğer elinizle kapağı çekip çıkarın. Baş kısmının gövde kısmından ayrıldığına emin olun.

3. Filtre kapağını açın, içeride dört süngerin olduğunu göreceksiniz beyaz sünger, siyah sünger, sarı sünger, mavi sünger.Eğer Sünger filtre istemiyorsanız kendi ihtiyaçlarınıza uygun filtre malzemesini lütfen ekleyin. Üst ve alt filtre panelinin kitapçıkta yer alan şekil 4e uygun olarak takıldığından emin olun. Kapağı tekrar yerine takın ve dört kopçayı yerine takın.

4. Gövdenin altına bir giriş/çıkışı ve diğer giriş çıkışı kapağa takın.Bu giriş çıkışı vidalayın.Bileziklerin doğru pozisyonda olduğuna emin olun.

5. Giriş/çıkıştaki açma düğmesini açın ve kapama düğmesini kapatın.

6. Giriş/çıkış tertibatını parça listesine uygun olarak takın. Not: Suyun akışını filtrenin altından üstüne doğrudur ve fitlerin üstünden dışarı doğru akar. Filtre kapağı üzerine OUT(Çıkış) İşareti vardır.

7. İlk kullanım için, giriş/çıkış ayarlayıcıları açın, çıkış hortumunu çıkarın hava emme valfını takın, sifon durumu gerçekleşene kadar hava emme valfını sıkın. Ondan sonra, hava emme valfını çıkarın ve giriş hortumunu takın. Giriş hortumu su düzeyi ile çıkış hortumu su düzeyi aynı olduğunda cihazın fişini takın
Kargo ücreti ALICI ÖDER olan siparişlerde kargo ücretini aşağıdaki tablodan kontrol edebilirsiniz. Lütfen siparişi vermeden önce aşağıdaki tabloyu inceleyiniz. Sipariş teslimi sonrası yaşanacak kargo sorunlarından sorumlu olamayacağımızı belirtmek isteriz.

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin
ilandelisi.com ilan platformu IOS ve ANDROID CİHAZINIZA İNDİRİN